Наше підприємство було створене в 1996 році під назвою Психологічна Служба «Парадигма». Така назва відображала націленість на надання послуг, пов’язаних з застосуванням засобів професійної психології, але вже протягом перших років своєї діяльності підприємство заявило про себе як про науково-виробничу компанію з набагато більш широким спектром пропозицій у галузі людського фактору.

За час свого існування підприємство працювало над дуже різними проектами, пов'язаними з організацією та забезпеченням діяльності людини. Усі вони носили творчий характер та ґрунтувались на використанні не тільки існуючих, але й спеціально створених інструментів. В роботі над більшою частиною проектів ми поєднували соціально-психологічні, психофізіологічні, управлінські та інформаційні технології, спираючись на необхідні для цього власні дослідження та розробки.

У 2016 році, з метою відображення фактичної сфери діяльності нашого підприємства, його назву було змінено, і з того часу ми є Науково-впроваджувальним підприємством “HUMAN FACTORS MODELLING PARADIGM”.
На сьогодні ведеться робота над перспективними проектами, в рамках яких створюються та вдосконалюються:
– діагностично-корекційна система супроводу командної роботи та оптимізації взаємодії персоналу в динамічному організаційному середовищі;
– індивідуалізована система оцінки та забезпечення готовності до спільних дій в умовах високих функціональних навантажень, яка складається з діагностичного та навчально-тренувального модулів з можливістю накопичення та аналізу актуальних даних;
– багатоцільовий програмно-технічний комплекс розпізнавання небезпек на основі моніторингу організаційно-виробничої активності персоналу.
Протягом 2016-2017 р.р. нами було створено пакет засобів моніторингу та оцінки показників взаємодії персоналу, а також розпочато розробку на їх основі інтелектуаль­ної системи супроводу командної роботи (ІССКР). Станом на кінець 2017 р. наша пропозиція вже включала у себе проведення на основі наявного інструментарію глибокої ревізії системи взаємодії персоналу у будь-якій організації та поетапне впровадження практики моніторингу показників процесу взаємодії в професійних командах працівників та управлінців.
У 2016 р. ми розпочали працювати над створенням та вдосконаленням інноваційних технологій управління взаємодією персоналу. Згідно нашого бачення, ці технології орієнтовані на запити розвинених організацій, зацікавлених у безперервному забезпеченні ефективної спільної діяльності персоналу та готових заради цього використовувати сучасні інформаційно-аналітичні інструменти, в тому числі інтегровані в загальну систему управління підприємством.